Aj vy túžite po chate majúcej na prvý pohľad neopakovateľný vzhľad, ktorý upúta oko každého okoloidúceho? Popremýšľajte nad ďalším produktom - zrubový obklad v najvyššej kvalite A s perfektnou štruktúrou dreva a dokonalým povrchom. Bojíte sa Vašu chatu obložiť dreveným obkladom pretože si myslíte, že drevo postupne naruší zub času? Vaše obavy nie sú na mieste, pretože pri tomto výrobku je hlavným materiálom len kvalitné výberové smrekové drevo. Drevo je známe svojou dlhou životnosťou a porovnateľnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam s rôznymi plastovými obkladmi. To je dôvod, prečo je vhodné do exteriéru aj do interiéru chaty, domu alebo bytu.

Ako malú pozornosť od nás získate aj dopravu zadarmo pri určitom objeme objednávky. Čo sa týka dĺžky doby dodania zrubového obkladu, garantujeme expresné dodanie v rámci celého Slovenska. A teraz to najdôležitejšie prinášame Vám tie najlepšie ceny na trhu, už od 8,50 € / m2.

 

Vyberte si zrubový obklad z našej ponuky:

Zrubový obklad

  • kvalita: A
  • rozmery: 22mm * 150mm * 3m; 4m; 5m
  • balenie: po 8ks
  • cena: 8,5€ m2

Kontaktujte nás

Chcete si objednať náš tovar alebo máte len nejaké otázky? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na telefónnom čísle 0910 570 430.